Małe manipulacje.

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
ulmysliwska
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Małe manipulacje.

Post autor: ulmysliwska » 17.12.2009, 19:43

Otóż jak pewnie więkoszść pamięta w wakacje poruszony został przeze mnie temat chodnika na ul. Myśliwskiej. Chodnik został wyczyszczony, wszystkie lampy na ulicy świecą - ogółem bardzo dobrze. Tylko dlaczego temat zniknął? No ja rozumiem, że został zamknięty - nie ma po co wszczynać kłótni itd. Czyżby macki Pana Radnego( :wink: ) usunęły temat, by nie pokazywać szerszemu gronu w jakim stanie była ulica przez lata :!: Prosze administaratora o odpowiedź, nie wymijająca !

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Małe manipulacje.

Post autor: Matt » 17.12.2009, 20:21

Bzdura... Poszukaj dobrze zanim zaczniesz oskarżać :!:
:arrow: viewtopic.php?f=12&t=1368
Temat jest tam gdzie był - zmienił jedynie nazwę w momencie gdy przestał dotyczyć tylko ul. Myśliwskiej :idea:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 17.12.2009, 22:16

No i nic nie wyszło z wykrycia żydo-masońskiego spisku :lol: :lol: :lol:
Życzymy powodzenia następnym razem Yellow_Colorz_PDT_03
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 17.12.2009, 22:32

bardzo trafny TEMAT Matt :D niestety problem zaniedbanych chodników istnieje, ale chyba pomału sprawy zmierzają ku dobremu
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

ODPOWIEDZ