Problemy z logowaniem

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Problemy z logowaniem

Post autor: Matt » 08.09.2009, 11:56

Witam,
Jak już część z Was zauważyła parę dni temu pojawiały się problemy z logowaniem. Aby to rozwiązać wystarczy (będąc wylogowanym) usunąć "ciasteczka" w ustawieniach przeglądarki.

Druga sprawa/problem to zapamiętywanie zalogowania. Wprowadziłem kilka poprawek, dzięki którym powinna ta opcja już działać :idea:

W razie dalszych problemów piszcie.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: erni » 13.09.2009, 19:04

dora wiadomość co do problemu: jest wyraźna zmiana
zła wiadomość..... zmiana jest na gorsze :evil: Z firefoxa nie dało się logować, ale chodziło z Operay- taraz wysiadła i Opera i jedynym słysznym stał się IE. ŁMG (mój prrywatny internetowy abbrev: Ło Maj Gad :shock: ) Powodzenia przy testach kolejnych :-)
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.09.2009, 20:16

Jeśli nadal macie problemy z samym logowaniem to wyczyśćcie ciasteczka w ustawieniach przeglądarki. Czasami ten link na dole strony nie zdaje egzaminu. Nadal szukam rozwiązania drugiego problemu ale jest to ogólnie znany problem tej wersji forum, na który jak na razie nie ma sposobu. Podobno przy następnej wersji będzie naprawione zapamiętywanie logowania. Trzymajmy kciuki.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 15.09.2009, 21:35

swoją drogą, to jest totalny smiech, żeby taki opensourcowy projekt w pewnym momencie przestał działać na doarmowym oprogramowaniu (firefox, opera i inne) a działał tylko u monopolisty :-) Czy nikt tego nie testował? Śmierdząca sprawa. Czyżby jakieś promocyjne zabiegi przed windows7???

Putanko: jak się teraz wstawia z youtube (drugi link- embad na przykład żeby się ładnie wyświetlił)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=imGSEXyRyDE[/youtube]
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.09.2009, 06:30

Ależ zwykłe logowanie działa na każdej z tych przeglądarek. Sprawdzałem i ja i znajomi. Przestało działać dlatego, że ciągle próbuję usunąć problem z zapamiętywaniem zalogowanego (na IE również). Przy każdej zmianie, którą wprowadzam trzeba niestety czyścić ciasteczka :/

EDIT: Teraz piszę z FireFoxa :) Logowanie bezproblemowe.
A teraz z Opery - też bez problemu się zalogowałem.

Teraz film z YT wrzucamy wklejając tylko ten ostatni kod z linka i dajemy między [youtube]imGSEXyRyDE[/youtube]

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 16.09.2009, 12:59

U mnie działa w firefoxie pod Mandrivą. Pod winXP nie loguję się ani z firefoxa ani z opery (sprawdzałem na 2 komputerach, klikałem też "usuń ciasteczka". Zaraz sprawdzę jeszcze raz.

Próba youtube (przy okazji - ładnie zaaranżowany Mozart):
Ostatnio zmieniony 16.09.2009, 13:01 przez erni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.09.2009, 13:00

Już wiem, że samo kliknięcie tego linka na dole nie zawsze czyści wszystkie ciasteczka. Zrób to z poziomu ustawień przeglądarki :idea:

Czy ktoś jeszcze ma problemy z logowaniem? Bo jeśli nie to będziemy szukać przyczyny u erniego a nie tu ;)

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 16.09.2009, 13:04

:idea: ok, działa! :)

Czyli: Narzędzia > Opcje > Prywatność > "usunąć pojedyńcze ciasteczka" > w pole "szukaj" wpisujemy "e-poreba", usuwamy ciasteczka i już nie mamy ciasteczek :-(

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 20.10.2009, 12:51

Cholera, chyba w końcu działa to nieszczęsne auto-logowanie :D

ODPOWIEDZ