! ! ! PRZERWA WDROŻENIOWA ! ! !

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

! ! ! PRZERWA WDROŻENIOWA ! ! !

Post autor: Matt » 25.06.2009, 09:37

Prawdopodobnie już w ten weekend zacznę robić upgrade no nowej wersji naszego portalu/forum. Będzie się to niestety wiązało z zablokowaniem pisania nowych postów na forum na ten okres. Mam nadzieję, że nie potrwa to dłużej niż kilka dni. Napewno pojawią się też całkowite chwilowe wyłączenia serwisu. Myślę jednak, że warto ;) Ocenicie po zakończeniu prac. Życzę Wam i sobie dużo cierpliwości ;)
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 26.06.2009, 12:39

Jeżeli już zmiany to czy można coś zaproponować? Bardzo ciekawie wygląda prognoza pogody spersonalizowana dla Zawiercia http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Zavertse/
i gdzie można wybrać informer na stronę startową.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 26.06.2009, 12:51

Pomyślimy, pomyślimy ;) Takie rzeczy zostawię jednak na koniec. Dodatki tego typu można wprowadzać w każdej chwili.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: ! ! ! PRZERWA WDROŻENIOWA ! ! !

Post autor: Matt » 29.06.2009, 11:42

Forum już działa. Teraz etapami będę uruchamiał resztę serwisu ale to potrwa minimum kilka dni. W tym czasie zapraszam do zapoznawania się z nowymi funkcjami forum a w szczególność swoich paneli użytkownika :idea:

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 11.07.2009, 22:11

no, graficznie i tede bardzo ładnie i nowocześnie :-)

ale zginęła funkcja, która pokazywała od razu ilość nowych postów od ostatniego logowania. To była fajna rzecz- według mnie duża strata jakby miała zniknąć. Nie można tego przywrócić???

... tym bardziej że w wyszukiwarce nie można już sobie wyszukać postów * z ostatniego tygodnia...
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 12.07.2009, 09:54

Jest nadal :) Drugi link nad tabelą forum: Zobacz nowe posty

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 12.07.2009, 23:04

aaa, no tak- marudzę :)

Zmieniłem sobie link do strony na ten co piszesz, hmmm... i fajnie....(i parodiując typowe sutuacje na forum) AAALEEE ... kiedyś było fajniej. I Jak kamery są produkcji chińskiej, to może by je przestawić na czas europejski, hę ??
Obrazek

:D
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.07.2009, 06:17

Hahaha, tak, wiem :) Tak to już bywa z trzema kamerami na jednym 10m przedłużaczu USB.

ODPOWIEDZ