La Virage - nowy pub/pizzeria

Forum mieszkańców dzielnic Dziechciarze, Krzemienda oraz Krawce
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

La Virage - nowy pub/pizzeria

Post autor: Matt » 05.12.2004, 13:11

W miejscu dawnej Damy Pik na Dziechciarzach powstaje nowy lokal. Już jest gotowy ale nie wiem kiedy otwarcie. Chodzą plotki, że będzie to pizzeria ale to nic pewnego. Może wy coś więcej wiecie?
Ostatnio zmieniony 13.03.2005, 12:35 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 05.12.2004, 16:29

Też o tym słyszałem i że ma być między innymi pizza ale nie wiadomo czy to będzie prawdziwa pizza czy z mikrofali :? Sie zobaczy :wink:
"Jak masz srake to składaj papier na cztery" Adam Mickiewicz
"Nie bądź rasistą - zabij wszystkich"

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 06.12.2004, 22:03

Też prawda. Mam nadzieję, że nie będzie to kolejne Las Vegas. Właściwie czym ja się przejmuję - raczej nie będę tam częstym gościem 8) Zobaczymy jak to będzie.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Spider-man
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Spider-man » 07.12.2004, 00:15

A to co znowu otwarli jakąs meliniarnie :? Jezu ta Poręba schodzi na psy :x
WsZyStKo SiĘ zMiEnIa, JeSt CoŚ...PóZnIeJ tEgO nIe Ma... :)

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 07.12.2004, 00:20

Jeszcze ich nie skreślajmy :) ..trzeba im dać szansę. A nawet jesli... taka meliniarnia ma tez i dobre strony... menele znikną z ulic :D

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 07.12.2004, 01:16

Eee menele to chyba nigdy nie znikna z ulic naszego miasta :oops: Oni poprostu maja we krwii paradowanie po miescie! W sumie zawsze widnieje przed nimi szansa na jakas drobna pozyczke, albo papierosa.
A moze poprostu kreci ich przebywanie na swiezym powietrzu, ten klimacik niepowtarzalny-tu snieg tu znow ptaszki swiergola :D
Cieszy ich sielska atmosfera picia pod chmurka :wink:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 07.12.2004, 12:17

Tez prawda :) Ale znalazlem jeszcze jeden plus tej knajpy na Dziechciarzach... kasztany (obywatele Żelisławic :wink: ) moze przestana przyjezdzac do L.V. bo tam bedzie blizej :D :D Oni juz tak maja... Gdy byl czynny Merbud to siedizeli tam... potem w Szamanie... a teraz w L.V. :?

Dio
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Dio » 08.12.2004, 15:54

Z pogłosek wiem tyle, że ma być tam nie sprzedawany alkohol. Otwarcie miało być 4 grudnia w sobote jednak przełożyli na 11 grudnia. Ile jest w tym prawdy przekonamy się mam nadzieje w krótkim czasie. Ciepło jednak powinno być bo jest kominek :) A co to kasztanów to niech sobie jeżdżą do L.V. bądż zostaną w domu ;)

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 08.12.2004, 16:13

Jakoś trudno uwierzyć w to że nie będzie tam alkoholu...ciekawe wiec jaki charaktr bedzie miał ten lokal..podobno ma to być pizzeria...a skoro tak to przynajmniej zimny browarek powinien tam być..przynajmniej w tych pizzeriach w których bywam jest...jeżeli to nie bedzie pizzeria a bar czy resteuracja to alkohol bedzie na bank..wiadomo że z tego są najwieksze zyski... pożyjemy zobaczymy...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

hehehe
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: hehehe » 08.12.2004, 19:02

A ja bym sie bardzo cieszyla jak by w Porębie otworzyli jakas pizzernie, bo jak mi sie jej chce to musze jecha do Zawiercia lub do Siewierza a tak to ym miala pod nosem. Kiedys slyszalam ze mieli otwierac w tym nowym bloku i co?? Jest apteka, bank i sklep a pizzerni jak ne bylo to chyba nie bedzie juz:( :evil: :!:
hehehe ja to jestem

Roku
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Roku » 13.12.2004, 12:26

Ma być tam pizzeria a alkohol sprzedają napewno bo byłem tam wczoraj. Narazie nie ma tam dużego wybory pizzy ale jak rozmawiałem z barmanką to puźniej ma być większy wybór. Ps. pizza tam jest zajebista :!: :twisted: :!:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.12.2004, 14:38

No to fajnie ale czy to jest prawdziwa pizza - robiona na miejscu - czy może taka z mikrofali :?:

Awatar użytkownika
M_L_O_D_Y
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: M_L_O_D_Y » 13.12.2004, 20:53

No Roku masz racje alkohol sprzedaja :!: A my qpujemy go w duuuuuuuzych ilosciach :twisted: A pozniej nie wiem jak do domu dotarlismy :roll: :D Przydaloby sie zeby wreszcie zrobili pozadny lokal bo jest wiele barow w ktorych mozna sie najeb...Ale piffko musza sprzedawac chociaz w zime bo w lato libacje bedziemy przeprowadzac na moscie 8) :twisted: :!: Lokal OK oby tak dalej :!: :D Pzdr

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 13.12.2004, 22:02

To napiszecie cos wiecej na temat tego baru...bo zastanawiam się czy warto się tam wybrać czy raczej nic ciekawego..jakie wasze zdanie...
:arrow: jakie ceny..
:arrow: jak urządzony..
:arrow: w jakich godzinach czynny
:arrow: czy spory ruch...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 13.12.2004, 22:32

Tak jest BrowarMan. O to chciałem zapytać ;)

Powiedzcie jeszcze co za ludzie tam przebywają (klienci). Czy np. nie dostanę po ryju za to, że nie jestem z Dziechciarzy (albo z Żelisławic :wink: ) Chodzi mi o poziom kultury.

ODPOWIEDZ