Problem z trawa na nowym osiedlu

Forum mieszkańców dzielnic Dziechciarze, Krzemienda oraz Krawce
Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Problem z trawa na nowym osiedlu

Post autor: Janekibm » 28.08.2004, 09:07

Witam, wiecie co mnie rusza (boli) trawa. Trawa która jest na moim osiedlu to znaczy mieszkam na osiedlu koło cmentarza tam koło kiosku ze zniczami w górę gdy pojedziecie dalej tą drogą dojedziecie do znaku Ustąp pierwszeństwa przejazdu i co .. A no nic nic nie widać bo dwumetrowa trawa zasłania całą widoczność nikt się nie zabił to cud. Ale ktoś musi być pierwszy niestety może wtedy kochane władze się ruszą i ktos zrobi z tym porządek bo naprawde ktoś się z kims zderzy, to samo z placem zabaw tu juz ktoś pomyslał i łaskawie zaczeli kosić i dzieci moga się bawić w normalnych warunkach. A jaka jest wasza opinia?

ps. Mysleliście, że bedę zachecał do psucia sobie zdrowia jakimiś świństwami ? :)
Pozdrawiem

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.09.2004, 00:28

Przechodziłem tamtędy parę dni temu i najwyraźniej ktoś się tym zajął :D Trawa elegancko wykoszona po obu stronach. Znowu nasuwa się pytanie kto zadziałał w tej sprawie - władze czy mieszkańcy osiedla :wink:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Janekibm » 16.10.2004, 22:15

Tak ale ciagle zostaje problem okolicznych łak, co prawda trawę skosili. ale ciagle przeszkadza łaka koło placu zabaw. tam ciagle jest duża trawa, ale zima i tak problem rozwiąże...... a jeśli sie myle temat mozna zamknąć lub usunąć :D
Pozdrawiem

Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Janekibm » 14.08.2005, 00:05

O jaki stary temat a problem ciaglenowy choc już nie tak zamykajmy to już a już Pozdrawiam
Pozdrawiem

ODPOWIEDZ