Turnieje i zawody


Amatorska Liga Orlika - Poręba 2012

Dane pochodzą ze strony: www.umporeba.pl


Finały rozegrane zostaną 26 sierpnia 2012 (niedziela)

16:00 :: mecz o 5 miejsce :: KOKO KOKO - OLD BOYS
17:00 :: mecz 0 3 miejsce :: OSP PORĘBA - MKS PORĘBA
18:00 :: finał :: INFA TRANS - KIJOWE DYNAMO


REGULAMIN TURNIEJU


Tabela po VI Kolejce:

Miejsce Drużyna Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Stosunek bramkowy
1 INFA TRANS 15 5 0 1 35 12 +23
2 OSP PORĘBA 13 4 1 1 39 22 +17
3 KIJOWE DYNAMO 10 3 1 2 29 24 +5
4 MKS PORĘBA 9 3 0 3 34 21 +13
5 KOKO KOKO 3 1 0 4 11 44 -33
6 OLD BOYS 0 0 0 5 9 34 -25

Najlepsi strzelcy:


Terminarz:


Drużyny i składy:

KOKO KOKO

1. Jacek Kaleciński (K)
2. Tomasz Mazur
3. Damian Góral
4. Łukasz Szymczak
5. Łukasz Gajek
6. Sebastian Słota
7. Damian Strąk
8. Mirek Baran
9. Łukasz Grabowski
10. Łukasz Rauk
11. Marcin Podgórski
12. Łukasz Muskalski

OLD BOYS

1. Konrad Mazur (K)
2. Irek Dubiel
3. Zbyszek Syrek
4. Michał Kot
5. Sebastian Stybliński
6. Jarek Szatkowski
7. Tomasz Kołton
8. Przemek Szczygieł
9. Grzegorz Mucha
10. Robert Majchrzak
11. Sławomir Dziechciarz
12. Rafał Janus
13. Marcin Adamczyk
14. Damian Dorożyński

OSP PORĘBA

1. Łukasz Hąc (K)
2. Piotr Hamiga
3. Mateusz Hąc
4. Łukasz Stysiński
5. Bartłomiej Hąc
6. Dawid Lis
7. Dawid Łazarczyk
8. Marcin Rubin
9. Sebastian Cichoń
10. Paweł Wystrychowski
11. Michał Hamiga

INFA TRANS

1. Piotr Gajek (K)
2. Paweł Dybul
3. Damian Kocot
4. Michał Sołowiej
5. Karol Majka
6. Bartosz Cichoń
7. Grzegorz Jastrząb
8. Mariusz Ostrowski
9. Marko Jasiewicz
10. Krzysztof Andrzejewski
11. Janusz Wystrychowski
12. Mateusz Kucharski

KIJOWE DYNAMO

1. Tymoteusz Turlej (K)
2. Marcin Grochalski
3. Karol Gajewski
4. Robert Janowski
5. Radosław Szczygieł
6. Dawid Słomka
7. Łukasz Turlej
8. Mateusz Czarnecki
9. Piotr Marciniak
10. Adrian Kumela
11. Łukasz Grzanka
12. Paweł Tkaczyk
13. Paweł Góra
14. Paweł Marciniak

MKS PORĘBA

1. Leszek Krochmal (K)
2. Damian Adamiecki
3. Sławomir Drabek
4. Piotr Lis
5. Maciej Maciejewski
6. Mateusz Drabek
7. Paweł Spyra
8. Kamil Mikoda
9. Kamil Małka
10. Tomasz Jurek
11. Patryk Tragarz
12. Kamil Dziechciarz