• WEZWANIE

  Zarząd Miejski Koła Kombatantów w Porębie przypomina i apeluje do wszystkich członków, że należy opłacić składkę członkowską na rok 2018. Składki są przyjmowane w każdy poniedziałek od godziny 10:00 do 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wysokość składki bez zmian. Termin opłacania do dnia 31 marca 2018. Opłata składek jest obowiązkiem Statutowym z lutego 2015r. § 12 ust. 2 i 3. W razie nieuregulowania składki Zarząd może dać wniosek do Władz Okręgu o wstrzymanie przywilejów Kombatanckich.

  Zarząd

Aktualności


 • W Sali Bankietowej „Na Skarpie” 20 stycznia odbyła się studniówka Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Porębie, w której uczestniczyli abiturienci Technikum i Liceum Ogólnokształcącego.

  Witając wszystkich zebranych Sandra Nawrot,... • Od wielu lat Zespół Szkół w Porębie aktywnie uczestniczy w programach i projektach europejskich pozyskując środki unijne na ich realizację. Uczestnictwo w programach  przyczyniło się do podniesienia prestiżu i jakości pracy szkoły,... • 17 stycznia w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Porębie dr hab. inż. nawig. Andrzej Fellner, dyrektor Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej poprowadził gościnnie prelekcje dla uczniów ... • W dniach 11-13 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbył się III Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek. W festiwalu wzięło udział ponad 105 podmiotów wykonawczych (blisko 600 osób). Jury w składzie Mariusz Kalaga, Mariola... • 14 stycznia po dwóch latach przerwy 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie odbył się w Porębie.

  Tym razem w tej największej narodowej kweście pieniądze zbierane były dla wyrównania szans w leczeniu... • W Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie odbył się doroczny bal karnawałowy przedszkolaków. W tym roku wzięło w nim udział bajecznie przebranych ponad 100 dzieci.

  Wśród wielu bajkowych postaci można było spotkać najczęściej dziewczynki... • Tradycyjnie, jak co roku, mieszkańcy Poręby spotkali się przed budynkiem MOK, by w gronie przyjaciół przywitać 2018 rok.

  Witanie Nowego Roku w plenerze stało się już tradycją. Takie spotkania „pod chmurką” mają swój niepowtarzalny... • W sali widowiskowej MOK w Porębie odbył się „Świąteczny wieczorek muzyczny”, w którym wystąpili młodzi instrumentaliści i wokaliści z Porębskiego Ogniska Muzycznego działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury.

  Wykonawcami koncertu...


POWERFIT Spinning