• WEZWANIE

  Zarząd Miejski Koła Kombatantów w Porębie przypomina i apeluje do wszystkich członków, że należy opłacić składkę członkowską na rok 2018. Składki są przyjmowane w każdy poniedziałek od godziny 10:00 do 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wysokość składki bez zmian. Termin opłacania do dnia 31 marca 2018. Opłata składek jest obowiązkiem Statutowym z lutego 2015r. § 12 ust. 2 i 3. W razie nieuregulowania składki Zarząd może dać wniosek do Władz Okręgu o wstrzymanie przywilejów Kombatanckich.

  Zarząd

Aktualności


 • 12 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów „NESTOR” zorganizowało uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wśród zaproszonych gości, którzy przekazali paniom życzenia obecny był m.in.... • 8 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie obchodzono Dzień Kobiet pod honorowym patronatem Burmistrza miasta Ryszarda Spyry, który przekazał wszystkim zebranym paniom życzenia.

  W pierwszej części imprezy odbyło się... • 1 marca pod Pomnikiem Pamięci Narodowej w Porębie odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

  Delegacje Urzędu Miasta, Rady Miasta, MOK, SPZOZ, MPWiK, SP nr 1, MOPS i Świetlicy Środowiskowej... • Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego i Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, po raz drugi włączyli się w akcję pomocy dzieciom organizowaną przez UNICEF.

  Impreza pod hasłem „Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać... • 17.02.2017 odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Niwki.

  Wśród zaproszonych gości obecni byli m. in. Były Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu st. bryg w st. spocz. Czesław Błażkiewicz, mł. kpt. Karol Skorupa-... • 18 lutego w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów „NESTOR” w Porębie.

  Wśród zaproszonych gości obecny był Burmistrz Ryszard Spyra i dyrektor MOK... • 9 lutego 2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu historycznego „Tajemnice dziejów” z dr n. hum. Marcinem Janeczkiem. W prelekcji „Stalin i jego mocarstwo” przybliżył postać Józefa... • W dniu 10 lutego 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się zabawa karnawałowa,
  w której zespół „Retro”, obchodzący swoją dwuletnią działalność, zaprezentował, w formie benefis-u nie tylko muzykę rozrywkową, ale także utwory...


POWERFIT Spinning